Sosyal Medya Danışmanlığı

 • STRATEJİ

  STRATEJİ

  En doğru ve hızlı reaksiyon için markanızın sosyal medyada nasıl konumlanacağına dair strateji geliştiriyoruz. Sektör ve rakip analizinin ardından markanız için iletişim stratejisini belirliyoruz. İletişim hedefiniz ve diliniz ne olmalı? Hangi günler, hangi saatlerde, ne tür içerikler paylaşılmalı? Hangi platformda ne gibi kampanyalar üretilmeli, nasıl bir mining planı izlenmeli? Tüm bu analizler çerçevesinde ideal sosyal medya stratejisini oluşturuyoruz.

 • TOPLULUK YÖNETİMİ

  TOPLULUK YÖNETİMİ

  Markanızın hedef kitleyle sağlıklı bir iletişim kurması için içerik üretimi ve paylaşımı, moderasyon, kitleyi harekete geçirecek kampanyalar ve reklam yönetimiyle sosyal medya hesaplarınızı efektif hale getiriyoruz.

 • PROJE ÜRETİMİ

  PROJE ÜRETİMİ

  Fikir aşamasından tasarımına kadar sosyal medya hesaplarınızla entegre yürütülebilecek projeler üretiyoruz. Bu yeni bir ürün ya da hizmetinizin tanıtımı için olacağı gibi, herhangi bir sosyal sorumluluk projesi de olabilir. İhtiyacınızı iyi fikirler yaratma heyecanımızla bir araya getiriyoruz.

 • MONITORING
  MONITORING

  Sosyal medyada markanız hakkında ne gibi yorumlar yapıldığını merak ediyor musunuz? Sizin için itibar yönetimi yapıp titiz bir raporlama hazırlayarak dijitaldeki itibarınızı kontrol altına alıyoruz.

 • RAPORLAMA VE ANALİZ
  RAPORLAMA VE ANALİZ

  Markanızın iletişimini güçlendirmek için kullandığınız sosyal medya hesaplarından yeterli dönüşü alıp almadığınızı görmeniz bizim için önemli. Detaylı ve düzenli bir raporlamayla mevcut durumu değerlendiriyor, sonuçlara yol haritasını yeniden gözden geçiriyoruz.SAY HELLO!

İLETİŞİM

Altunizade Mahallesi, Bestekar Saadettin Kaynak Sk
No: 6, 34662 Üsküdar/İstanbul
0216 402 10 75

KARİYER

Takip Et

MERHABA DE!

MESAJ GÖNDERİLDİ!
BEKLENMEYEN BİR HATA OLUŞTU!