SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

 • Strateji

  Strateji

  En doğru ve hızlı reaksiyon için markanızın sosyal medyada nasıl konumlanacağına dair strateji geliştiriyoruz. Sektör ve rakip analizinin ardından markanız için iletişim stratejisini belirliyoruz. İletişim hedefiniz ve diliniz ne olmalı? Hangi günler, hangi saatlerde, ne tür içerikler paylaşılmalı? Hangi platformda ne gibi kampanyalar üretilmeli, nasıl bir mining planı izlenmeli? Tüm bu analizler çerçevesinde ideal sosyal medya stratejisini oluşturuyoruz.

 • Topluluk Yönetimi

  Topluluk Yönetimi

  Markanızın hedef kitleyle sağlıklı bir iletişim kurması için içerik üretimi ve paylaşımı, moderasyon, kitleyi harekete geçirecek kampanyalar ve reklam yönetimiyle sosyal medya hesaplarınızı efektif hale getiriyoruz.

 • Proje Üretimi

  Proje Üretimi

  Fikir aşamasından tasarımına kadar sosyal medya hesaplarınızla entegre yürütülebilecek projeler üretiyoruz. Bu yeni bir ürün ya da hizmetinizin tanıtımı için olacağı gibi, herhangi bir sosyal sorumluluk projesi de olabilir. İhtiyacınızı iyi fikirler yaratma heyecanımızla bir araya getiriyoruz.

 • Monitoring

  Monitoring

  Sosyal medyada markanız hakkında ne gibi yorumlar yapıldığını merak ediyor musunuz? Sizin için itibar yönetimi yapıp titiz bir raporlama hazırlayarak dijitaldeki itibarınızı kontrol altına alıyoruz.

 • Raporlama ve Analiz

  Raporlama ve Analiz

  Markanızın iletişimini güçlendirmek için kullandığınız sosyal medya hesaplarından yeterli dönüşü alıp almadığınızı görmeniz bizim için önemli. Detaylı ve düzenli bir raporlamayla mevcut durumu değerlendiriyor, sonuçlara yol haritasını yeniden gözden geçiriyoruz.

MERHABA DE!