Tasarım Hizmetleri

 • UI / UX

  UI / UX

  Başarılı bir arayüz için kullanıcıların hedefe yönelik gezinmelerini sağlamak vazgeçilmez bir adımdır. Bu nedenle dijital platformlarınızı doğru kullanıcı deneyimine göre kurguluyor ve efektif arayüzler tasarlıyoruz.

 • KONSEPT TASARIM

  KONSEPT TASARIM

  İhtiyacınız olan tasarımda estetikten daha fazlasını arıyorsanız, kreatif ekibimiz sizi bekliyor. İster kurumsal imajınızı güçlendirecek bir logo ya da arayüz dönüşümü olsun, ister yepyeni bir projenin başlangıcı... Tasarımlara yaratıcı fikirler katarak tüm platformlarda uygulanabilir konseptler yaratıyoruz.

 • 2D/3D ANİMASYON

  2D/3D ANİMASYON

  Alışılagelmiş reklam formatları markanızın dinamizmini yansıtmada yetersiz mi kalıyor? 2 veya 3 boyutlu görsel teknolojisiyle animasyon filmler, how-to videoları ve reklam filmleri gibi birçok tasarımı teknoloji ile birleştirerek sizlerle buluşturuyoruz.

 • BASILI İŞLER
  BASILI İŞLER

  Sizi en iyi yansıtacak modern tasarımları yaratıp kurumsal kimliğinizden başlayarak afiş, katalog, dergi, broşür, kartvizit, logo ve ambalaj gibi ihtiyaçlarınızı hazırlıyoruz.

 • AD.DESIGN
  AD.DESIGN

  Dijital dünyada varlığınızı her an hissettirecek ve dönüşüm hedeflerinizi en üst seviyeye çıkarak banner tasarımları hazırlıyoruz. Web siteleriniz, medya satın alımlarınız veya performans kampanyalarınız için farklı teknolojik imkanları kullanarak hedefe uygun banner’lar geliştiriyoruz

SAY HELLO!

İLETİŞİM

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok.
No:8 Kadıköy/İstanbul
0216 402 10 75

KARİYER

Takip Et

MERHABA DE!

MESAJ GÖNDERİLDİ!
BEKLENMEYEN BİR HATA OLUŞTU!